Masterlease dostarcza hybrydowe Toyoty Auris

Hybrydy wciąż należą do rzadko kupowanych aut, nawet do firm. Masterlease realizuje jeden z największych kontraktów w historii branży CFM, dostarczając firmie ERGO Hestia 181 Toyot Auris z dwoma silnikami.

Dotychczas współpraca między firmami obejmowała auta z tradycyjnym napędem. ERGO Hestia jednak stawia na rozwiązania ekologiczne. – Co roku nasi rzeczoznawcy mobilni w drodze do klientów pokonują 6 milionów kilometrów – okrążamy więc kulę ziemską 150 razy – mówi Mirosław Krzewiński, zastępca dyrektora Biura Likwidacji Szkód ERGO Hestia, ds. Mobilnej Obsługi Szkód. - Wprowadzenie do floty nowoczesnych samochodów hybrydowych spowoduje spadek emisji samego dwutlenku węgla o ponad 250 ton każdego roku. Wymiana pojazdów likwidatorów mobilnych jest kolejnym etapem realizacji strategii zrównoważonego rozwoju. W zakresie transportu od lat monitorujemy ślad węglowy i konsekwentnie wdrażamy projekty wpływające na obniżenie jego poziomu. Do najważniejszych można zaliczyć platformę carpoolingową ułatwiającą pracownikom wspólne dojazdy do pracy. Pozwala to także ograniczyć liczbę potrzebnych miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu firmy. Dla pracowników dojeżdżających do firmy rowerami otworzyliśmy specjalny parking, wyposażony w szatnie i prysznice a każdy z rowerzystów otrzymuje od nas darmowy obiad – dodaje nasz ekspert.

— Dostarczaliśmy naszym klientom samochody elektryczne i hybrydowe od kilku lat, ale były to zamówienia od jednego, do kilku pojazdów – opowiada Grzegorz Czarnecki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w Masterlease. — Cenny był fakt, że budowaliśmy dzięki temu doświadczenie w ich obsłudze. To nasz pierwszy tak znaczący kontrakt obejmujący auta z napędem nowej generacji. Prawdopodobnie największy w branży – z pełną obsługą serwisową i ryzykiem RV po stronie firmy CFM – dodaje Grzegorz Czarnecki, dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w Masterlease.

Zobacz również: Tylko na Autokult.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

SsangYong Tivoli Cabrio w planach producenta z Korei? Wojciech Chuchała i Łukasz Habaj wygrywają w rajdzie Wysp Kanaryjskich 2016 w swoich klasach Pierwsza Miura SV odnowiona przez Lamborghini Opel Astra TCR kontratakuje Nietrzeźwi kierowcy i będący pod wpływem alkoholu – jest różnica, ale nie w policyjnych statystykach Hyundai i20 Active (2016) – polskie ceny Podstawowe Audi R8 jednak z silnikiem V6 biturbo? Siedem niesamowitych konceptów Jeepa i Mopara FAB Design McLaren 650S VAYU GTR (2016) - demon ze Szwajcarii Unikatowe Porsche 911 GT1 Evolution na sprzedaż Subaru pożegna BRZ i samo zbuduje sportowe coupé? Ponad 130 luksusowych pomocy drogowych w Polsce jest nielegalnych! Znamy polski cennik nowego Renault Mégane 4-cylindrowy silnik dla Porsche Macana Jaguar F-PACE CLR F od Lumma Design Oto najładniejsze samochody roku 2015 Volkswagen Golf GTI TCR (2016) - nowy zawodnik na torze TechArt Porsche 911 Carrera i 911 Turbo (2016) Goodyear Eagle-360, czyli sferyczna opona przyszłości Ubezpieczenia, FSL, polityka flotowa, prawo - Warsztaty Flotowe pod patronatem Autokult Flota&Biznes Volvo Polestar Performance - nowe, bardziej sportowe dodatki dla S60, V40, V60 i XC60 BMW Vision Next 100 (2016) - koncept na setne urodziny marki Global Platform - nowa globalna platforma dla przyszłych modeli Subaru Polski rynek samochodów osobowych – luty 2016

Popularne w tym tygodniu:

To już nie jest specjalna wersja Volvo. Poznajcie Polestar 1 Poduszki powietrzne dla dzieci. Jest pierwsze takie rozwiązanie Nowe auto Kena Blocka. W przeszłości jeździł nim Krzysztof Hołowczyc Honda z ambitnymi planami elektryfikacji. Hybrydowa CR-V to dopiero początek Ekstremalna wersja legendarnego Mercedesa do kupienia w Polsce Nowe Audi A7 Sportback. Wciąż kontrowersyjne, nadal efektowne Lexus pracował nad jednym lakierem kilkanaście lat. Co go wyrożnia? Porsche przechodzi na subskrypcję. Zmieniasz auta jak rękawiczki Electric Explorer African Challenge 2018. Z Afryki do Polski… autem elektrycznym! Będą sportowe SUV-y od Hyundaia? Pracuje nad tym spec z BMW Nissan Leaf II od Nismo. Auto elektryczne też może być ekscytujące Amerykanie sprawdzili bezpieczeństwo aut od strony pasażera. Wyniki wciąż nie zachwycają